Укр Eng
Get Updates

Третій набір до Школи управління нерухомістю

30 October 2020  |  Friday

Український клуб нерухомості та бізнес-школа МІМ продовжують співпрацю та оголошують третій набір до Школи управління комерційною та житловою нерухомістю. Така співпраця бізнес-асоціації та найкращої бізнес-школи дає можливість створити унікальний курс на базі класичного pre-MBA.

Навчання буде проходити безпосередньо в МІМ на вул.Шулявський. Протягом 9 місяців студенти будуть вивчати як основи менеджменту та управління проектами, так і завдяки лекціям та проперті-турам від практиків ринку нерухомості зможуть закріпити навички на реальних прикладах та проектах.

«Ми впевнені, що програма, незважаючи на її об’ємність та складність, дасть змогу підготувати сильних управлінців. Професіонали – це найголовніше у будь-якому бізнесі, та в нерухомості – це ще й запорука якості. Тому ми з кожним роком тільки покращуємо програму, додаючи нові аспекти та приділяючи більше часу реальним кейсам та проектам», наголошує Ольга Соловей, СЕО Українського клубу нерухомості.

По завершенню навчання студенти обов’язково готують дипломну роботу під менторством найкращих практиків ринку нерухомості та отримують сертифікат міжнародного зразка.

Навчання стартує вже з 30 жовтня.

За більш детальної інформацією щодо вартості курсу та вільних місць звертайтесь на info@ureclub.com  


© 2016 UREClub® All rights reserved.
Website development – WebLife®