Укр Eng
Get Updates

Ринок нерухомості: рефлексія після зміни влади чи поштовх до зростання

30 July 2019  |  Tuesday

30 липня о 15:00 відбудеться презентація аналітичних звітів за перше півріччя 2019 року у різних сферах нерухомості. Захід походитиме у CEO Club Ukraine (Бутишів провулок 23).
Аудиторія заходу: керівники та власники компаній ринку нерухомості, 50-60 чоловік. Виключно для членів Українського клубу нерухомості або за персональним запрошенням організаторів.

Програма заходу: керівник департаменту ринків капіталу CBRE Ukraine Ярослава Горбушко з доповіддю "Офіси у Києві: ставки оренди та основні тенденції", керівник відділу оцінки та консалтингу NAI Ukraine Ірина Трунова з доповіддю "Торгова нерухомість столиці", керівник департаменту агентських та консультаційних послуг у сфері промислової та логістичної нерухомості Cushman & Wakefield Дмитро Пасенков з доповіддю "Логістична нерухомість у 1 пів. 2019 р.", керівник департаменту ринків капіталу Cushman & Wakefield Володимир Мисак з доповіддю "Інвестиції у нерухомість у 1 пів. 2019 р.", голова департаменту торговельної нерухомості JLL в Україні Катерина Весна з доповіддю "Торгова та офісна нерухомість у регіонах, основні показники"


© 2016 UREClub® All rights reserved.
Website development – WebLife®