Укр Eng
Get Updates

Ринок нерухомості Одеси: штормове попередження чи стрімкий розвиток!

22 May 2019  |  Wednesday

11:00 — 15:00

22 травня
URE Club запрошує відвідати форум «Ринок нерухомості Одеси: штормове попередження чи стрімкий розвиток!»
В межах заходу відбудеться обговорення актуальних питань регіону, пов’язаних з розвитком ринку нерухомості, огляд основних українських тенденцій в будівництві та архітектурі, а також аналіз шляхів розв’язання проблем розвитку галузі.

Ключові тези Форуму:
— розвиток житлової нерухомості Одеси: що буде з цінами у найближчі півроку;
— прозорість ринку будівництва житла: як убезпечити покупця від зайвих ризиків;
— іпотечне кредитування будівництва: чи варто очікувати стрімкого розвитку та суттєвого зниження ставок за кредитами;
— чи стане Одеса містом-рушієм стрімкого розвитку готельного бізнесу в Україні;
— комерційна нерухомість: чому досвід Одеси може стати знаковим для інших українських міст тощо.

Ольга Соловей, керуючий партнер «Українського клубу нерухомості» (URE Club) зазначила, що Одеса є одним із головних регіональних центрів, за яким можна звіряти годинник усіх процесів, що відбуваються в царині української нерухомості.
«Наразі кожен гравець ринку, кожен покупець хоче отримати вичерпні відповіді на цілу низку запитань, наприклад, що саме відбувається в Україні, чи варто купувати житло, як розвиватиметься іпотека, чи слід розраховувати на потужні інвестиції в галузь. Учасники одеського Форуму запропонують основні вектори розвитку будівельної галузі, а також вкажуть головні шляхи зі створення прозорого і прогнозованого ринку нерухомості», — підкреслила Соловей.

Спікери:
— Олена Дмітрієва, заступник Голови Правління Банку Глобус з виступом: “Розвиток іпотечного кредитування в Одесі. На що чекати потенційним покупцям житла на первинному ринку”.
— Анастасія Бідах, старший юрист компанії Sayenko Kharenko, з темою: «Конфлікти під час будівництва. Механізми їх законного вирішення».
— Володимир Копоть, засновник компанії Monitor.Estate, з темою: “Чи стане одеський ринок будівництва житла прозорим іі для інвестора, і для покупця”. 
— Ірина Чигір, Олександр Ласун, Lisi Development, з темою: «Інноваційний досвід будівництва об’єктів житлової нерухомості в Грузії»

* Програма ще доповнюється, слідкуйте за оновленнями!

Аудиторія: 50 + людей, серед них: девелопери, будівельні компанії, управляючі компанії, юридичні компанії, архітектори та інженери, дизайнери, інвестори, власники і топ-менеджери компаній.

Реєстрація обов’язкова! *Організатор має право відмовити в участі у Форумі.
Реєстрація >>

За деталями участі: 098 22 33 143 — Анна© 2016 UREClub® All rights reserved.
Website development – WebLife®