Укр Eng
Get Updates

REALісти 2019

06 June 2019  |  Thursday

Четвертий рік поспіль URE Club організовує професійну премію «REALісти» для журналістів, які пишуть про нерухомість.
Завдання премії - підтримати якісне та всебічне висвітлення ринку нерухомості та суміжних із ним галузей із боку профільних і ділових ЗМІ.
За попередні роки у конкурсі взяли участь понад 50 представників ЗМІ, які подали приблизно 150 журналістських статей та інтерв’ю.

Взяти участь у премії може будь-який журналіст, серед публікацій якого є статті на тему житлової або комерційної нерухомості. В оцінці поданих робіт особливу увагу буде приділено авторському стилю журналіста, наявності авторських висновків, достатніх аргументів, що підкріплюють ту чи іншу точку зору, рівень спікерів, кількість передруків в інших ЗМІ.

Нововведенням цьогорічного конкурсу є категорія «Нові медіа»: «Кращий youtube-канал / влог», «Кращий блог / блогер», а також спеціальна номінація для прес-служб і PR-менеджерів, які працюють на ринку нерухомості. Серед головних критеріїв, за якими журналісти обиратимуть кращого: оперативність надання інформації, компетентність, аргументація інформації, що подається, дотримання етичних норм та ін.

Голосування триватиме з 15 до 30 травня. Журі Конкурсу – топ-менеджери провідних компаній ринку нерухомості України, ЗМІ, професійні спільноти, партнери URE Club.

Вручення премії REALісти відбудеться 6 червня - у День журналіста.

Щоб подати роботу для участі у премії REALісти, потрібно заповнити відповідну форму:
▪️ для публікацій у ЗМІ (статті | інтерв’ю) - http://clc.am/mCD6lA
▪️ для «нових медіа» ( блог | влог) - http://clc.am/TpA3mA
▪️ для оцінки PR-спеціаліста - http://clc.am/gRjKFA
Кінцевий термін подачі заявок - 15 травня.

Контакти: realisty19@gmail.com


© 2016 UREClub® All rights reserved.
Website development – WebLife®