Укр Eng
Get Updates

Журналісти визначили найкращих піарників на ринку нерухомості

03 June 2019 | Monday

В рамках конкурсу «REALісти» представники медіа визначали найкращі пресслужби та піарників на ринку нерухомості. Серед будівельних, девелоперських та консалтингових компаній журналісти найчастіше згадували CBRE Ukraine, Укрбуд, NAI Ukraine, міні-місто Svitlo Park, UTG, Colliers International (Ukraine), URE Club, AVM Development Group, Arricano. Загалом же було названо понад 30 компаній та кілька знаних на ринку піарників. Переможця у цій номінації, буде оголошено 6 червня — у День журналіста!

На цьогорічний Конкурс для журналістів, що пишуть про ринок нерухомості, — «REALісти 2019» — було подано 36 робіт. Найбільш популярними темами стали: ринок житлової та комерційної нерухомості, динаміка ринку за останні роки та прогнози на майбутнє; діджиталізація будівництва; розвиток іпотечного кредитування в Україні.

Нагадаємо, що ексклюзивним спонсором IV журналістського конкурсу «REALісти» є «ГЛОБУС БАНК». Спонсором номінації «Кращий тематичний огляд — технології та інновації у сфері нерухомості» стала компанія «БК МаксіБуд Інжиніринг». Партнером номінації «Кращий огляд ринку комерційної нерухомості» стала компанія DC Evolution. Компанія InWhite Solutions стала партнером, започаткувавши спеціальну відзнаку в номінації «Кращий огляд ринку комерційної нерухомості». Партнером заходу також є компанія SAGA Development.


© 2016 UREClub® All rights reserved.
Website development – WebLife®