Укр Eng
Get Updates

SAGA Development оскаржує арешт земельних ділянок в суді

02 September 2020 | Wednesday

В компанії називають протиправною ухвалу про арешт земельних ділянок, на яких ведеться будівництво ЖК O2 Residence та планується будівництво «Нового Подолу», та оскаржують її в суді.  

«Звинувачення прокуратури абсурдні та надумані. Це підтверджує той факт, що суди м. Києва розібралися в матеріалах справи та відмовили в арешті земельних ділянок. На жаль, суддя з м. Полтава, не вивчивши детально обставини, задовольнив клопотання Офісу Генпрокурора. При винесенні цих ухвал ми не мали можливості захистити власну позицію, й тому подали апеляційну скаргу, яка зараз розглядається судом», – йдеться у заяві на сайті компанії. 

В SAGA Development також зазначають, що будівництво житлового комплексу O2 Residence ведеться відповідно до містобудівної документації, чинного дозволу на будівництво та інвестиційної угоди з Академією МВС України. Арешт земельної ділянки забороняє її відчуження або початок нового будівництва, однак вже розпочаті будівництва на ділянці не перебувають під арештом та продовжуються в звичайному режимі. © 2016 UREClub® All rights reserved.
Website development – WebLife®