Укр Eng
Get Updates

Компанія «ІНВАЙТ» стала партнером журналістського конкурсу «REALісти»

03 June 2019 | Monday

Компанія InWhite Solutions стала партнером IV журналістського конкурсу «REALісти», започаткувавши спеціальну відзнаку в номінації «Кращий огляд ринку комерційної нерухомості».

Про це повідомила директорка сервісної компанії Тетяна Давидович.

За словами керівниці «ІНВАЙТу», на разі український ринок нерухомості перебуває в одній з найактивніших фаз свого розвитку та потребує не лише спеціалістів-будівельників, брокерів, а й підтримки фахових журналістів.

«Журналістський професіоналізм, вміння зосередитись на головному, донести інформацію про таку складну справу як нерухомість простими та зрозумілими словами, проаналізувати тенденції, виокремити тренди, - сприятимуть ще більшому укріпленню позицій вітчизняного ринку нерухомості», - наголосила вона.

На думку Тетяни Давидович, конкурс «REALісти» є прекрасним стимулом для «майстрів пера» розвивати тему нерухомості у сучасних ЗМІ: «Це місток, що об‘єднує фахівців різних сфер нерухомості, ЗМІ, банківських установ, а тепер і обслуговуючих компаній».

«Для компанії «ІНВАЙТ» це прекрасна можливість донести важливість теми експлуатації об‘єктів нерухомості загалом та facility management зокрема. «REALісти» - це майданчик, де можна разом з представниками ринку шукати найкращі варіанти відповідей на незручні питання, а ще й стимулювати журналістську спільноту висвітлювати тему експлуатації нерухомості. Я переконана, що спільними зусиллями нам вдасться вивести ринок facility, а разом і вітчизняний ринок нерухомості, на якісно новий етап розвитку», - зазначила Тетяна Давидович.

Нагадаємо, що компанія InWhite Solutions є одним з провідних операторів, що пропонує комплексні рішення для експлуатаційного обслуговування об‘єктів нерухомості з клінінгу, озеленення та технічного обслуговування інженерних систем.  Компанія «ІНВАЙТ» працює у 110 містах 22 регіонів України, щодня обслуговуючи понад 2 млн. м2 приміщень та територій.

Серед клієнтів компанії виробничі та промислові підприємства, об‘єкти комерційної та житлової нерухомості, об‘єкти держсектору, фінансові установи, оздоровчі центри, об‘єкти транспортної інфраструктури, івент-агенції та організатори масових заходів, об‘єкти сфери HoReCa.

У 2016 році компанія «ІНВАЙТ» започаткувала соціальний проект CLEANDAY,  метою якого є упорядкування пам'ятників, пам’яток архітектури, прилеглих до них територій та інших об‘єктів інфраструктури міст. За цей період в рамках CLEANDAY було приведено до ладу 8 пам‘ятників та інших об‘єктів інфраструктури: підземний перехід під Майданом Незалежності, пам'ятник Гетьману Сагайдачному на Подолі, Пам'ятник Т. Шевченку в парку Шевченка, пам'ятник М. Грушевському, пам'ятник М. Лисенку і фонтан біля Національної опери, пам'ятник Княгині Ользі на Михайлівській площі, пам'ятник Богдану Хмельницькому на Софіївській площі та Стелла Незалежності на Майдані Незалежності.

 


© 2016 UREClub® All rights reserved.
Website development – WebLife®