Укр Eng
Get Updates

CBRE Ukraine розробить проект офісного простору для компанії Nokia в Києві

14 June 2017 | Wednesday
URE Club

Консалтингова компанія CBRE Ukraine була обрана компанією Nokia, світовим лідером у сфері комунікаційних та інформаційних технологій, менеджером проекту з розробки сучасного та технологічного офісного простору в Києві. Метою проекту стало забезпечення нового рівня якості праці для співробітників компанії Nokia.    

Компанією був проведений комплекс робіт, починаючи з розробки концепції і плану реалізації проекту та закінчуючи організацією переїзду в новий офіс. Команда CBRE Ukraine контролювала всі етапи проекту та співпрацювала з фінською командою Nokia для ефективного вирішення проектних задач. 

«Цей проект став  знаковим для нас і є одним із кращих прикладів впровадження корпоративних стандартів «великої корпорації» та їх синергії із потребами локальної команди. Варто зазначити, що успішність проекту не в останню чергу залежить від якості та ефективності будівлі, що, безсумнівно,  добре поєднано в бізнес-центрі «Сенатор», - коментує Георгій Ніколаєв, директор департаменту управління проектами та технічного консалтингу CBRE Ukraine.  

Компанія CBRE Ukraine надає послуги  управління проектами та технічному консалтингу з 2008 року в Україні. Департамент управління проектами та технічного консалтингу входить в глобальний підрозділ CBRE Global Workplace Solutions, який надає повний комплекс корпоративних послуг з нерухомості для міжнародних і українських компаній. За час діяльності компанії на ринку, портфоліо з комплексного управління проектами налічує більше 20 000 кв. м офісної нерухомості.


© 2016 UREClub® All rights reserved.
Website development – WebLife®