Укр Eng
Get Updates

Проперті-тур у Мадрид

24 June 2019  |  Monday

22-24 квітня Український клуб нерухомості організовує проперті-тур у Мадрид.

Насичена 3-денна програма включає:
▪️ Головний офіс інжинірингової компанії AECOM в Іспанії, який оснащений найсучаснішими технологіями, такими як інформаційне моделювання будівель (ВIМ) і RailEST — новий внутрішній інструмент моделювання для залізничних ліній.
▪️ Студія CHAPMAN Taylor — провідна міжнародна архітектурна компанія, що спеціалізується на проектуванні житлових, торгових, розважальних, готельних і офісних приміщень, багатофункціональних проектів.
▪️ Торговий центр Plaza Rio 2. Головна особливість цієї будівлі — природне освітлення, що оснащене найпередовішими системами з погляду енергоефективності
та сталого розвитку. Воно має 35 відсіків для зарядки електромобілів, а освітлення будівлі автоматично регулює інтенсивність випромінюваного світла залежно від потреб.
▪️ Офіс SANJOSE ГРУП — це найбільша міжнародна компанія, яка спеціалізується на будівництві, розвитку транспортної інфраструктури та розробці інноваційних проектів у сфері промисловості й енергетики, які відповідають принципам сталого розвитку.
▪️ TELEFÓNICA FOUNDATION SPACE — інноваційний культурний центр. Реконструкція дозволила використовувати будівлю як Музей Фонду телефонії на першому, другому, третьому й четвертому поверхах. У будівлі розташовані також: офісний центр, магазини, виставковий і конференц-зал.
▪️ Четвертий термінал аеропорту Мадрид-Барахас. Спроектований британським архітектором Річардом Роджерсом, був відкритий у 2006 році. Він є одним із найбільших у світі за площею, що становить 760 тис. м2. Унікальність проекту також в енергоефективності будівлі та раціональному використанні ресурсів під час експлуатації.
▪️ Оглядова екскурсія Мадридом:
Instituto del Patrimonio Cultural — будівлю визнано оригінальним і цікавим об’єднанням конструктивізму, раціоналізму й органічної архітектури.
Madrid Rio — величезний парк, осередок культури й можливостей для відпочинку, у якому є пам’ятники історії, культурні центри та спортивні споруди.
MVRDV — Mirador — житловий проект нового формату, що нагадує вертикальне місто з громадськими просторами.

Вартість: 600 євро
ДЛЯ ЧЛЕНІВ URE Club: 500 євро
(!) У вартість включено: організаційний супровід, ділова програма, послуги перекладача, послуги гіда, трансфер по місту.
(!) Оплачується додатково: готель, харчування, авіапереліт, трансфер із та до аеропорту

Поставити запитання: 
a_pustovoytova@ureclub.com
(099) 712 4519 - Анастасія


© 2016 UREClub® All rights reserved.
Website development – WebLife®