Укр Eng
Get Updates

Architecture & Design Thinking

17 April 2019  |  Wednesday
ТЦ Домосфера, Столичное шоссе 101

18.04.19
9:00 - 16:00

URE Club запрошує на конференцію Architecture & Design Thinking для обговорення актуальних тенденцій у сучасній архітектурі.

В останнє десятиліття в Україні, а особливо в Києві, з'явилося багато інноваційних об'єктів і реконструйованих будівель.
Якщо говорити про архітектуру, то в Україні зростає запит на естетику в містобудуванні, причому не тільки з боку бізнесу, а й з боку громадськості. Таку думку висловила співзасновник і керуючий партнер Українського клубу нерухомості (URE Club) Ольга Соловей.

«Економіка висококласної архітектури не тільки у витратах на зведення будівлі, але і в додаткової цінності в подальшому. Це аксіома», - стверджує Соловей.

На четвертій щорічній конференції Architecture & Design Thinking поговоримо про нові поєднання естетики і функціональності. Українські та зарубіжні архітектурні та девелоперські компанії представлять кращі кейси. Пояснять, які будівельні матеріали в тренді, як еволюціонують форми і методики будівництва і створюються нові проекти і концепції, які визначають вектор розвитку будівельної галузі.

Аудиторія: 150 + людей, серед них: девелопери, будівельні компанії, управляючі компанії, юридичні компанії, архітектори та інженери, дизайнери, інвестори, власники і топ-менеджери компаній.

Участь: 2000 грн.
* ДЛЯ УЧАСНИКІВ URE CLUB БЕЗКОШТОВНО!
Реєстрація на конференцію: https://goo.gl/4XJvXL

З питань участі у форумі: (098) 22-33-143 - Анна
З питань виступу на конференції: (099) 71-24-519 - Анастасія
З питань партнерства та розміщення стендів: (099) 50-81-187 - Тарас.

 https://goo.gl/mWBV8wСлідкуйте за оновленнями заходу: https://goo.gl/mWBV8w


© 2016 UREClub® All rights reserved.
Website development – WebLife®